Image

WILLA HELVETIA

INFORMACJE O NAS
Nasza misja

Helvetia Med prowadząca Centrum Odnowy Biologicznej Willa Helvetia jest organizatorem turnusów wypoczynkowych, odchudzających, sanatoryjnych oraz rehabilitacyjnych w pełnym zakresie świadczenia usług z prezentowanej oferty. Naszą działalność w zakresie usług dla zdrowia świadczymy od Kwietnia 2018 r liczymy, że nasz komfortowy obiekt Willa Helvetia i najnowsze urządzenia medyczne oraz relaksacyjne spełnią Państwa wszystkie oczekiwania.
 
Menedżer Willi Helvetia Joanna Ostrowska

Komunikat: Dojazd do nas jest jednym z najlepszych w Polsce gdyż do Żywca są bezpośrednie połączenia z Gdyni Warszawa Łodzi Krakowa Wrocławia Poznania oraz Katowic. Odbieramy gości naszym busem z PKP i PKS Żywiec w dowolnych godzinach według ustaleń. Dla gości z własnym pojazdem zapewniamy bezpłatny parking.

Terminy: Nasze turnusy odbywają się od 1 marca do 15 grudnia w każdym roku kalendarzowym, a każdy turnus 7 lub 14 dniowy zaczyna się zawsze w sobotę. Jest możliwość skrócenia lub wydłużenia każdego turnusu. Zapraszamy do kontaktu.

Centrum Odnowy Biologicznej Willa Helvetia Wellnss & SPA to luxusowy obiekt zbudowany w 2008r według autentycznego szwajcarskiego projektu o nazwie APARTAMENTOHOTEL ALPEJSKI. Willa posiada 21 apartamentów dla grupy docelowej 40 osób z których każdy posiada aneks kuchenny z lodówką oraz łazienkę z prysznicem. 5 apartamentów jest dwu pokojowych, co daje maksymalnie 50 miejsc noclegowych. W 2018r została całkowicie odnowiona i doposażona w najnowsze urządzenia medyczne i relaksacyjne. Obiekt posiada nowe łóżka z materacami MED Line i nowe telewizory LED Full Hd Smart.
Do dyspozycji gości jest duża jadalnia, bezpłatny bilard, salon muzykoterapii, siłownia, jacuzzi, grota solna z tężnią, dwie sauny, 3 gabinety zabiegowe oraz salę ćwiczeń. Na zewnątrz goście mogą wypoczywać w naszym ogrodzie z altaną, gdzie słychać strumyk górski i mogą korzystać z otoczenia parku, pięknego Klasztoru Dominikanów, który znajduje się na przeciwko willi. W obiekcie do dyspozycji jest wypożyczalnia rowerów. Istnieje możliwość korzystania z wycieczek oferowanych przez naszych partnerów turystycznych.

Zapraszamy na wypoczynek do naszego obiektu całe grupy
oraz gości indywidualnych, którzy cenią sobie pobyt
w miejscach zielonych z pięknymi górskimi widokami.

  
Obiekt posiada wpis PFRON
oraz inne wymagane zezwolenia do prowadzenia usług dla zdrowia.

Naszą specjalizacją są turnusy WYPOCZYNKOWE, turnusy SANATORYJNE, turnusy REHABILITACYJNE, turnusy według diety dr EWY DĄBROWSKIEJ. Posiłki wydawane są w formie stołu szwedzkiego, podajemy tylko produkty dobrej jakości, w tym Bio produkty, a w posiłkach gotowanych na miejscu nie używamy żadnych środków ulepszających czy wzmacniaczy smaku.

Jeśli cenią sobie Państwo kameralny pobyt w grupach do 40 osób oraz wysoki standard obiektu i relaksujący urok otoczenia, to oferta ta na pewno spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Zapraszamy Serdecznie do korzstania z naszych usług.

POŁOŻENIE WILLI

WILLA HELVETIA
WELLNESS&SPA

 
Telefon:    +48 500 111 252 lub +48 33 487 68 11 

LOKALIZACJA